reklama

Statutární náměstkyně hejtmana je jedičkou ANO v České Lípě

31. 5. 2018
Moderní, rozkvetlejší, kulturní, s historickým jádrem plným života, přitažlivá pro mladé lidi a pečující o své seniory. Taková by měla být Česká Lípa podle jedničky na kandidátce hnutí ANO pro podzimní komunální volby Jitky Volfové. Její nominaci potvrdil 28. května 2018 krajský sněm hnutí v Liberci. Jitka Volfová pracuje jako statutární náměstkyně hejtmana Libereckého kraje pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky. Zároveň působí jako českolipská zastupitelka a předsedkyně Výboru pro pronájem a prodej nemovitostí.
Statutární náměstkyně hejtmana je jedičkou ANO v České Lípě
Foto: od autorky TZ

„Česká Lípa je mojí srdeční záležitostí, vyrůstala jsem zde, žiji zde, mám tady svoji rodinu a blízké. O to víc mě mrzí, že v posledních letech stagnuje a dělá kroky vzad než vpřed, a proto jsem také přijala nominaci na lídra kandidátky,“ říká Jitka Volfová a dodává: „Současné obsazení radnice nehledí napravo ani nalevo, na občany ani na četné spolky, které město oživují. To bych chtěla zásadně změnit, protože komunikace a otevřenost jsou základem všeho. I toho, aby se nám v České Lípě žilo lépe.“

 Hnutí ANO chce především dořešit obchvat České Lípy, a tak zbavit město prachu, hluku a emisí z automobilové dopravy. V programu má rovněž péči o městskou zeleň a vysazování květin, což společně s rekonstrukcí a modernizací místních významných budov udělá město přitažlivější jak pro občany, tak pro turisty. „Nový kabát si například zaslouží Škroupovo náměstí a divadlu by prospěla modernizace, aby opět mohly být naší chloubou,“ doplňuje Jitka Volfová.

 Podle hnutí chybí v České Lípě pozemky pro stavbu rodinných domů. Do voleb půjde s konkrétním návrhem, jak zpřístupnit vlastní bydlení mladým lidem. Myslí ale také na seniory, kterým by chtělo zpestřit podzim života například zážitkovými pobyty. „Chceme, aby Česká Lípa měla co nabídnout, a to všem skupinám obyvatel. Proto budeme řešit i otázku koupaliště, protože v České Lípě takové místo, kde by se daly příjemně strávit horké letní dny, stále chybí,“ vysvětluje Jitka Volfová.

 Z druhého místa bude za hnutí ANO kandidovat energetik Martin Brož a ze třetího obchodní ředitel Roman Hejna. K novým jménům patří například ředitel Technických služeb města Liberec Petr Šimoník, advokát Jan Riedl. Mladou generaci zastupuje učitel ZUŠ Václav Filip a vedoucí výroby Jakub Křivohlavý.

 „Všichni mohou díky svým odbornostem pomoci řešit problémy, které město trápí,“ dodává Jitka Volfová s tím, že si hnutí ANO v České Lípě vzalo veliké ponaučení z toho, že se ve stávajícím volebním období jeho zastupitelský klub rozpadl. „Na kandidátce pro nadcházející komunální volby proto máme jen takové lidi, kteří chtějí opravdu pracovat a tvořit něco pro občany České Lípy, nikoliv pouze kritizovat a bořit,“ uzavírá Jitka Volfová.

 

TZ ANO
Diskuse ke článku
O vaše názory a komentáře opravdu stojíme. Proto máte ke každému materiálu uveřejněnému na tomto portále možnost diskutovat. Aby se z diskusního fóra ale nestala "stoka" obvyklá u některých jiných webů, stanovil provozovatel www.genusplus.cz. Pravidla diskuse. Seznamte se s nimi, prosím, v záhlaví portálu v rubrice Pravidla diskuse. Děkujeme.
31. 5. 2018 21:42
Ale houby s octem
Ježíš, to jsou zvasty. Prostě ANO. Co dobrého tahle loutka udělala jako krajská náměstkyně, která by neexistovala,kdyby nebylo Babise? Mimo lezení Putovi do...
1. 6. 2018 04:46
jh
Koukam ze kumulace funkci proniklo i do novych populistickych stran.
1. 6. 2018 13:55
volič
slíbíme cokoli a do čela dáme klidně neschopnou figurku z kraje, jejíž rodina má byznysové vazby na firmy z holdingu; nelegračnější je začátek posledního odstavce a ty kecy o odbornosti, úředníci z kraje by mohli o odbornosti té paní vykládat své
silnice
19. 2. 2019 08:05 Silnice v Libereckém kraji jsou sjízdné, mohou ale namrzat. Pozor by si měli dát motoristé i na hlavním tahu na Prahu u Hodkovic a Rádelského Mlýna.
knihovna
19. 2. 2019 06:36 Dnes v 17 hodin se koná v liberecké knihovně pravidelná exkurze Znáte naši knihovnu?, spojená s výkladem, jak vyhledávat v elektronickém on-line katalogu.
zloděj
19. 2. 2019 06:28 S pečivem v košíku zamířil 33letý recidivista k pokladně. Že má v batohu další nákup v hodnotě 1200 Kč, vyšlo najevo ve chvíli, kdy ho zadržela ostraha. Teď mu hrozí až 3 roky vězení.
jablonec
18. 2. 2019 18:05 Jablonec nad Nisou chce letos zrekonstruovat 20 městských bytů, z rozpočtu na to dá deset mil.Kč. V obnově fondu chce pokračovat i v dalších letech.
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
únor
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).