reklama
Glosy, poznámky, komenáře
Sexuální orientace nebo duševní stav by měly zůstat ryze soukromou záležitostí
21. 10. 2017 INVENTURA: Volby do dolní sněmovny parlamentu skončily. Je konec i kampaním, zanedlouho vyšumí a zmizí v propadlišti dějin. Tam ale musí být husto! Následky kampaní ovšem zůstanou v podobě nově zvoleného parlamentu. Zase to nějak dopadne. Tradiční víkendovou rubriku...
Exponenti Změny ve vedení města pocítili potřebu sdělit, co vlastně celou dobu dělali
14. 10. 2017 INVENTURA: A je to tady. Andrej Babiš, ten, který se už cítí být premiérem republiky, má po tomto týdnu na krku sdělené obvinění z dotačního podvodu a navrch je, rozhodnutím slovenského Ústavního soudu, zpátky ve hře otázka, zda byl agentem StB Burešem. Dvě zlomové události, které by každému jinému politikovi srazily vaz. Babiš ale drží a zběsile vrtí psem. Svoje aféry se snaží překrýt kauzou lithium.
Raději práskli do koní. Zbabělost, která se nevyplatí městu ani jeho občanům
9. 10. 2017 KOMENTÁŘ: Zástupci vedení města, kteří byli v představenstvu Teplárny Liberec, po svém totálním selhání při vyjednávání o levnějším teple pro občany a faktickém řešení problematiky centrálního vytápění ve městě „rychle práskli do koní“ a zbaběle od své odpovědnosti utekli. Rozumějte odstoupili ze svých pozic. Občany města a sliby, které jim před několika lety dali, přitom nechali daleko za sebou. Jejich jednání není odpovědné ani...
Za Vlády slibotechen městské peníze létají z radničních oken jako holubice rozmařilosti
7. 10. 2017 INVENTURA: Aby Liberečané trávili na úřadech města co nejméně času je cílem projektu Liberec – Otevřený úřad. V tiskové zprávě radnice se praví, že „budou realizovány aktivity vedoucí k úplnému elektronickému podání prostřednictvím webové služby Portálu Občana. „V praxi to znamená, že dojde ke snížení objemu asistovaných služeb a ke zvýšení objemu služeb zajišťovaných informačními a komunikačními technologiemi. Ubyde podíl úřednické...
Teplárna zahájila projekt modernizace GreenNet vypsáním veřejné zakázky
5. 10. 2017 POZNÁMKA: Osud systému centrálního vytápění a ohřevu teplé užitkové vody je v krajském Liberci nejasný. Zastupitelé stále neschválili nic, co by jej někam posunulo. Zástupci města v liberecké teplárně opustili představenstvo společnosi a zmůžou se pouze na to, že své nehrdinství veřejně komunikují ve snaze vysvětlit, že za všechno může majitel teplárny. Jediný, kdo se během vyhrocené situace ještě mediálně neprojevil, je právě MMV, 70procentní...
Mezi ostřílenými praktiky se Pieter neztratil, Baxa aplikoval svou metodu uspávače hadů
3. 10. 2017 POZNÁMKA: Hned dva politici z Libereckého kraje se účastnili včerejší politické předvolební debaty na ČT24, která se věnovala ekonomice a financím. Starosty zastupoval náměstek hejtmana a jednička na krajské kandidátce STAN pro nadcházející parlamentní volby Marek Pieter, Zelené dvojka krajské kandidátky Jaromír Baxa.
Aktuální dění v liberecké teplárně začne srážet cenu bytů, které jsou na ni napojeny
1. 10. 2017 INVENTURA, AKTUALIZOVÁNO: Nejsem si jistá, zda někomu v plné síle dochází dosah faktu, že se ve stotisícovém Liberci sype systém centrálního vytápění. Můžeme si tisíckrát opakovat, že na problém zadělaly a posléze se na něm podílely všechy polistopadové politické reprezentace, ovšem faktu, že věc totálně dorazila až ta současná, uniknout nelze.
Lido-sado-obraně nejde o celé Lidové Sady, zajímá jí jen dění za vlastním plotem
23. 9. 2017 INVENTURA: Jenom s obstrukcemi a nevstřícností ze strany města musí počítat každý, kdo by chtěl v Liberci stavět. Ačkoli je vlastníkem pozemku v lokalitě územním plánem vyčleněné pro bydlení. Tam si sice dům postavit může, nemůže ale počítat s tím, že mu město povolí k domu také přijet, byť je k pozemku vedena už nyní veřejná komunikace, jíž je třeba opravit. Samozřejmě na náklady stavebníka.
Vábení pánů píáristů by měla ZOO odolat. Supermani rádi před kamerami loví tygra
18. 9. 2017 INVENTURA, AKTUALIZOVÁNO: Favorit nadcházejících parlamentních voleb Andrej Babiš ví, jak na sebe upozornit. Osobních problémů pramenících z jeho minulých angažmá má sice nad hlavu, ale vždycky je alespoň na okamžik dokáže překrýt něčím ještě mediálně zajímavějším. Jeho dvorní páni píáristé moc dobře vědí, jak zavrtěti psem.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Geniální se stezka jmenuje po seriálu GENIUS!
Voliči, jste - vosel ! ! ! Ale - v pořádku, i tak Vás má jistě někdo...
Uz chapu nektere matejovy skutky a napady. Bukvice to maj nastaveny jinak.
Psychopati jsou vsichni co se cpou do politiky.
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
říjen
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).