reklama
Informační servis
Není důvod přestávat věřit, hlásí před domácími zápasy R. Will
18. 3. 2018 V královéhradecké ČPP Aréně Roman Will dlouho držel čisté konto, nakonec se však spolu s týmem musel smířit s porážkou a stavem série 0:2. Přesto neskládá zbraně. "Nepochybuji, že ještě můžeme sérii otočit," hlásí. Už ve čtvrtek byl dlouho jedním z klíčových...
Jablonec bude v létě přispívat na pobyty pro nejmenší děti
18. 3. 2018 Jablonec nad Nisou bude opět přispívat na prázdninové pobyty nejmenších dětí na příměstských táborech. V rozpočtu na to má připraveno 210.000 korun. Příspěvek poskytuje město prostřednictvím zapsaných organizací, které péči o děti zajišťují. Na magistrátu se mohou registrovat do 3. dubna, řekla ČTK mluvčí magistrátu Markéta Hozová. V loňském roce příměstské tábory ve městě nabízelo 21 registrovaných organizací.
Muž poskytoval drogy desítce lidí z Frýdlantska, někomu i zadarmo
18. 3. 2018 Kriminalistům detašovaného pracoviště se na Frýdlantsku podařilo objasnit několik případů distribuce drog. V období od roku 2016 do počátku roku letošního, 32 letý muž úmyslně poskytoval pervitin, jak za finanční úplatu, tak i zdarma, a to téměř desítce lidí z Frýdlantska. Kriminalisté v průběhu vyšetřování zjistili, že během svého „působení“ muž takto poskytl téměř padesát gramů pervitinu svým klientům. Drogu, za částku...
Příští sobotu se kvůli biatlonu chystají policejní manévry
18. 3. 2018 V sobotu 24. března se v Jablonci nad Nisou ve sportovním areálu Břízky uskuteční Mistrovství České republiky v biatlonu. Program v tento den začne v 9.00 hodin, a to slavnostním zahájením a prezentací jednotlivých závodníků. Od 11.00 hodin pak proběhne hlavní závod a přibližně na 14.30 hodin je plánováno slavnostní vyhodnocení. Jelikož je biatlon ve zdejším regionu oblíbeným sportem, je předpoklad, že o tuto sportovní akci bude velký zájem ze strany...
Viktorie Langer zachycuje v galerii auru postav a předmětů
17. 3. 2018 V rámci série intervencí finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017 se v Oblastní galerii Liberec představuje mladá malířka Viktorie Langer. Už druhým rokem liberecká galerie ve spolupráci se Společností Jindřicha Chalupeckého zajišťuje prezentaci aktuálního oceňovaného umění. Mezi novými médii, site - specific instalacemi a fotografiemi je nynější malířská výstava příjemným zpestřením. Ovšem v podání Viktorie Langer se nejedná o pojetí malby...
Na nejkrásnější a největší výbrusy citrínů, křišťálů a záhněd
17. 3. 2018 Unikátní sbírka největších českých drahokamů bude žít dál ve stálé expozici mineralogie Muzea Českého ráje v Turnově. Vystavena bude část významné akvizice – nejkrásnější a největší výbrusy citrínů, křišťálů a záhněd, které doplňují přírodní krystaly a suroviny.
Ve středu budou v mrakodrapu ke koupi velikonoční ozdoby
17. 3. 2018 Pestrou přehlídku kraslic, pomlázek, proutěného zboží, zajíčků, květin a dalších originálních velikonočních ozdob, vytvořených klienty sociálních organizací, nabídnou znovu po roce návštěvníkům v multimediálním sále ve 3. patře budovy C Krajského úřadu LK Velikonoční prodejní trhy. Uskuteční se ve středu 21. března od 10.00 do 13.00 hodin.
O nové zdravotní obory v České Lípě je zájem, hlavně o sestry
17. 3. 2018 O nové zdravotnické obory, které se v září otevřou v České Lípě, je zájem. Škola má 51 přihlášek. Velký zájem je hlavně o maturitní obor zdravotnický asistent, což jsou zdravotní sestry, řekl ČTK hejtmanův náměstek pro školství Petr Tulpa (Starostové pro Liberecký kraj). V České Lípě bude detašované pracoviště liberecké zdravotní školy, do dvou oborů tam může přijmout až 60 studentů.
Pulkrab dvěma góly zařídil výhru Liberce nad Brnem 2:0
17. 3. 2018 FOTOGALERIE UVNITŘ: Fotbalisté Liberce porazili v předehrávce 21. ligového kola Brno 2:0. Oba góly dal v prvním poločase Matěj Pulkrab, jenž je s šesti brankami nejlepší střelec jarní části sezony. Slovan se minimálně do soboty dostal na třetí místo tabulky o dva body před Olomouc, která má k dobru utkání s Karvinou. Zbrojovka naopak podruhé za sebou prohrála a zůstala na sestupové patnácté příčce.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
V článku vedle čtu, že se ve Svijanech rozjíždějí plechovky, proč...
Kdo by chodil do hospody, aby tam stál před hospodou a nechal na sebe...
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
březen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).