reklama
Informační servis
Jablonec plánuje rozšíření školky v Nové Pasířské o 24 míst
21. 2. 2018 Jablonec nad Nisou plánuje rozšíření mateřské školy v Nové Pasířské o 24 míst. Aktuálně má čtyři třídy pro 102 dětí. Rozšíření, které má usnadnit inkluzi dětí se speciálními vzdělávacími potřebami, přijde na 26,9 milionu korun. Radnice na projekt žádá...
Fotbalisty Liberce posílili mladíci ze Sparty Wiesner a Köstl
21. 2. 2018 Fotbalisty Liberce definitivně posílili záložník Tomáš Wiesner a obránce Daniel Köstl, kteří se Slovanem už absolvovali celou zimní přípravu. Oba mladí hráči budou na severu Čech hostovat z pražské Sparty až do konce příští sezony. Kluby o tom informovaly na svých webech.
Horská služba v Jizerských horách hledala ztraceného běžkaře
21. 2. 2018 Po zbloudilém šedesátiletém běžkaři z Německa pátrali v Jizerských horách v pondělí večer členové horské služby a policisté. Našli ho podchlazeného, dezorientovaného, ale jinak byl v pořádku. ČTK o tom informoval náčelník Horské služby Jizerské hory René Mašín.
Zloději v kuklách přijeli loupit tatrou, hrozí jim osm let vězení
21. 2. 2018 Počátkem ledna se v dopoledních hodinách v době, kdy byl majitel v zaměstnání, vloupali do rodinného domu na Českolipsku dva muži ve věku 26 a 35 let. Do objektu vnikli po vyražení skleněné výplně hlavních vchodových dveří. Zde prohledali každou skříň a každý úložný prostor než se jim podařilo objevit příruční pokladničku, ve které nalezli přibližně 650 tisíc korun v hotovosti. Kromě toho se snažili získat další peníze z trezoru na číselný...
Leif de Leeuw Band zahraje dnes večer v Klubu na Rampě
20. 2. 2018 Leif de Leeuw Band, jedna z nejnadanějších kapel Holandska se představí dnes v jabloneckém Klubu Na Rampě. Jejím frontmanem je třiadvacetiletý kytarista a skladatel Leif de Leeuw. To, co ho vždy především zajímalo, bylo blues. Ovlivnila ho ale veškerá muzika, která zněla od mládí kolem. A tak v jeho skladbách můžeme najít vlivy funky, soulu, country, fusion.
Nemocnice Česká Lípa se zapojila do projektu Život v kufříku
20. 2. 2018 Českolipská nemocnice, jako první nemocnice v roce 2018, se zapojila do celorepublikového charitativního projektu Život v kufříku. V pořadí 24. porodnice bude dětem, které jsou z různých důvodů odloučeny od svých biologických rodičů, připravovat kufříky, kde budou uloženy nejdůležitější informace prvních dní narození miminka.
Lidé z kraje usednou v poradním týmu ombudsmanky
20. 2. 2018 Příprava odborného poradního týmu veřejné ochránkyně práv, který bude monitorovat dodržování práv zdravotně postižených, byla hlavním tématem setkání členů kanceláře ombudsmanky se zástupci řady organizací z Libereckého kraje v pondělí 19. února v budově krajského úřadu. Semináře se zúčastnil také náměstek hejtmana pro sociální oblast Pavel Svoboda.
Sportovci na Jizerské 50 přispěli pohybem na dvě stezky
20. 2. 2018 Své sportovní výkony mohli závodníci Jizerské 50 převádět díky aplikaci EPP Pomáhej pohybem na body a ty pak věnovat na vybraný dobročinný projekt. Po dosažení potřebného počtu bodů je Nadace ČEZ převedla na peníze a dar ve výši 50 000,- Kč pomůže s obnovou dvou turistických stezek v Jizerských horách.
Žena pod vliven drog vyhrožovala, že shodí děti z balkónu
20. 2. 2018 Zásah policistů, hasičů, zdravotníků a městských strážníků si vyžádalo chování mladé ženy, která stála na balkóně ve druhém patře panelového domu a vyhrožovala shozením dvou malých dětí, pokud se na místo nedostaví její rodina s přítelem.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
V článku vedle čtu, že se ve Svijanech rozjíždějí plechovky, proč...
Kdo by chodil do hospody, aby tam stál před hospodou a nechal na sebe...
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
únor
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).