reklama
Informační servis
Žáci ze školy gastronomie bez práce nezůstanou
23. 5. 2018 Na páteční přehlídce dovedností Střední školy gastronomie a služeb se ve školní restauraci CENTRUM Králův Háj v Liberci s názvem GASTRODEN 2018, který se konal již po třiatřicáté, prezentovali při závěrečných praktických zkouškách žáci nejen gastronomických...
Nemocniční novinku ocení praktičtí lékaři i pacienti
23. 5. 2018 Nastolený dialog mezi českolipskou nemocnicí a praktickými lékaři má další posun. Nemocnice zavedla program pro elektronickou komunikaci mezi zdravotnickými pracovišti, tzv. eZprávu. Ten výrazným způsobem napomáhá k rychlejšímu předávání informací o pacientech zejména směrem k praktickým lékařům.
Bartovič míří na Slovensko, oblékne dres Dukly Trenčín
23. 5. 2018 Bílé Tygry opouští zkušený slovenský forvard Milan Bartovič. Stříbrný medailista z mistrovství světa v roce 2012 a dlouholetá liberecká opora rozšíří řady bývalých Tygrů v Dukle Trenčín. Pro Milana Bartoviče šlo už o třetí angažmá pod Ještědem. Poprvé do Liberce zamířil před sezonou 2007/08, kdy se přes švýcarskou a švédskou nejvyšší soutěž vracel zpět z působení v zámoří.
Řidič octavie měl v Harrachově vybržďovat mercedes
23. 5. 2018 Harrachovští policisté vyjeli v sobotu v ranních hodinách na silnici I/10 poblíž Harrachova, kam je prostřednictvím linky 158 přivolal 53letý řidič osobního vozidla značky Mercedes. Ten právě projížděl od Kořenova do Harrachova, když v místě zvaném U Černého mostu zaregistroval podivné chování řidiče osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia Combi, který na něj z nepochopitelných důvodů troubil, blikal a různě gestikuloval. Potom jel šofér...
Požár na střeše jabloneckého bazénu, škoda činí 500 tisíc
23. 5. 2018 FOTOGALERIE UVNITŘ, AKTUALIZOVÁNO: Dnes v 6:38 hodin v byl hasičům nahlášen požár v plaveckém bazénu v Jablonci nad Nisou. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Liberce a Jablonce nad Nisou společně s dobrovolnou jednotkou z Proseče, Pasek a Lučan nad Nisou. V době příjezdu hasičů se ze střechy budovy valil černý kouř a viditelné byly i plameny.
Jablonec před létem upravil hřiště a cyklostezku u přehrady
23. 5. 2018 Rozšířit hřiště pro nejmenší děti u jablonecké přehrady Mšeno nebo obnovit povrch tamní cyklostezky a část laviček nechalo město před letní sezonou. Úpravy stály 300.000 korun. Sezona začne 1. června. ČTK to dnes řekla mluvčí magistrátu Markéta Hozová. Radnice do vybavení přehrady investuje každý rok, včetně nákladů na provoz to město ročně stojí zhruba tři miliony.
Jablonecká policie obvinila dva muže z prodeje drog a steroidů
23. 5. 2018 Na distributory marihuany a anabolických steroidů, zneužívaných ke zvětšení svalů, se zaměřili jablonečtí kriminalisté při akci Korbič. Zadrželi pět lidí, trestnímu stíhání zatím čelí dva z nich. Jsou to muži z Jablonecka ve věku 23 a 25 let, vyšetřováni jsou na svobodě. ČTK to sdělila mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.
V Semilech někdo tráví psy a kočky, jed pozřelo pět zvířat
23. 5. 2018 V Semilech někdo tráví psy a kočky, policie vyšetřuje pět případů. Policie varuje, že otrávené návnady se mohou nacházet na sídlišti Na Olešce a v okolí. Na následky otravy uhynuli o minulém víkendu jeden pes a jedna kočka. Příznaky otravy měli další tři psi, které museli ošetřit veterináři. ČTK o tom informovala mluvčí policie Ivana Baláková. Právní kvalifikace činu dosud nebyla stanovena.
 Soud řeší kauzu muže, který podvedl lidi o desítky milionů
23. 5. 2018 Soud s bývalým vojákem, který podle obžaloby připravil 76 lidí o téměř 46 milionů korun, v Liberci pokračoval výpověďmi poškozených. Za podvod Jindřichu Zemanovi hrozí až deset let ve vězení. Kolegům z armády a dalším lidem sliboval zhodnocení peněz investováním na akciových trzích, místo toho je ale o většinu peněz připravil.
Aktuální diskuze
V článku vedle čtu, že se ve Svijanech rozjíždějí plechovky, proč...
Kdo by chodil do hospody, aby tam stál před hospodou a nechal na sebe...
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
květen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).