reklama
Názory politiků
Jan Farský věří, že starostové získají přes sedm procent
20. 10. 2017 Lídr Starostů a nezávislých (STAN) Jan Farský vhodil už v pátek svůj hlasovací lístek do volební urny v Kulturním centru Golf v Semilech. K volbám šel s manželkou a dvěma malými dětmi. Syn snaživě asistoval i při vhazování lístku do urny. Farský věří, že starostové...
Důchody musí růst stejně jako platy, slibuje ČSSD
14. 10. 2017 Díky současné vládě se od ledna zvednou důchody v průměru o 475 korun za měsíc. "Kdybychom nezměnili zákon, navýšená částka podle původního vzorce by byla poloviční, činila by pouze 235 korun", uvedla ministryně práce a sociálních věcí a lídryně ČSSD v Libereckém kraji Michaela Marksová.
Změna v bilanci potvrdila, že její výsledky ve vedení Liberce nejsou právě oslňující
13. 10. 2017 Tohle stojí za přečtení. Zanedlouho to budou tři roky, co se Změna pro Liberec dostala do vedení krajského města. Co za tři roky dokázala? Tím se dnes pochlubila na bilanční tiskové konferenci. Tiskovou zprávu z dílny ZpL musíme uveřejnit v plném znění, protože jakákoli interpretace změnařských skutků by ubrala na marnosti, jíž ZpL ve vedení města, kde má v radě většinu, předvádí.
V kraji je na téměř 12 % obyvatel uvaleno přes 227 tisíc exekucí v částce 14 miliard
4. 10. 2017 VOLBY 2017: Zadluženost a exekuce jsou problémy, o kterých většina lidí nemluví. Díky zakrývání takových problémů se pak lidé často dostávají do bezvýchodné dluhové pasti, kdy jeden dluh má zalepit ten předešlý. Pokud o problematice zadluženosti nebudeme mluvit, nikdy nezmizí. I proto chce sociální demokracie zjednodušit proces oddlužení i exekucí samotných.
Neuvěřitelné! Objevil se i návrh, proti němuž hlasovali úplně všichni
24. 9. 2017 Starostové v Liberci, nepochybují o tom, že smlouvy s BusLine nejsou pro DPMLJ a v konečném důsledku pro město Liberec optimální, a co se týče možnosti účtovat si tzv. přiměřený zisk, i rizikové. V tom jsou Starostové se Změnou a snad i dalšími zastupitelskými kluby zajedno. Shoda vládne i nad tím, že se s BusLine musí jednat.
By to Senát, kdo zastavil snahu ministerstva o šikanu obcí
25. 8. 2017 Těší mě, že návrh „zákona o řízení a kontrole veřejných financí“ jsme v Senátu (9. schůze 16. 8. 2017) nakonec jednomyslně smetli ze stolu. Hlasování tak potvrdilo výsledek dlouhé rozpravy, jíž se zúčastnilo celkem 15 senátorů a senátorek, z toho tři senátoři dokonce dvakrát. Ani mně to nedalo se k projednávanému zákonu nevyjádřit.
Liberec potřebuje koordinátora dopravy, míní Gábor (TOP 09):
24. 8. 2017 Městská koalice zastupitelů zvolených za ANO a Změny pro Liberec je už od jara nefunkční a neschopná přijímat důležitá rozhodnutí. Důsledkem toho je neprůjezdnost Liberce, která velmi zhoršuje kvalitu života obyvatel a odrazuje návštěvníky města. Jeho rada přitom už zřídila funkci dopravního koordinátora, který by mohl vnést do plánování uzavírek řád. Primátor ovšem toto rozhodnutí zvrátil a ubližuje tím celému Liberci, kritizuje opoziční...
Václavu Horáčkovi chybí podpora turistického ruchu
8. 8. 2017 Zachování evropských kulturních a demokratických hodnot, podporu vzdělání a svobodného podnikání, obhajobu zájmů střední třídy i zvyšování mezd si jako své hlavní cíle vytýčili kandidáti TOP 09 pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny za Liberecký kraj. V čele krajské kandidátky stojí poslanec Václav Horáček.
Michal Horáček: Hrad má být pro lidi, není to pevnost
1. 8. 2017 Kandidát na prezidenta, textař a bývalý úspěšný podnikatel Michal Horáček navštívil již po několikáté Liberecký kraj. Kromě toho, co ho v našem regionu zaujalo, jsme se bavili i o jeho názorech na výkon funkce současného prezidenta a v čem by byl jiný, kdyby ho lidé zvolili.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
TO není průzkum,ale jásná podpora.Jasná manipulace.
Změna zase utřela. Zaslouženě.
V době počínající třetím dnem přede dnem voleb do Parlamentu České...
Tak jste můj příspěvek dokonale pozdrželi,že?Poslal jsem ho ve 12,44!...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
říjen
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).