reklama
Názory politiků
Starostové stanoviska avizovali předem, rozpočet projde, aby se předešlo provozoriu
14. 12. 2017 OBSAHUJE TZ SLK: Liberečtí zastupitelé projednávají rozpočet města na příští rok. Starostové už avizovali, že luxusní, výdajově předvolební a doslova cit. "prožírací" rozpočet podpoří, ale výhradně proto, aby se město opět nedostalo do rozpočtového provizoria. Ze...
Členem předsednictva TOP 09 se stal válečný veterán z Liberce
2. 12. 2017 Liberecký zastupitel, válečný veterán a krajský předseda TOP 09 František Gábor je od neděle členem předsednictva TOP 09. Na volebním sněmu strany dostal důvěru 75 % delegátů. Liberecká TOP 09 má ve vedení strany pro další období dvojnásobné zastoupení. Delegáti zvolili do Výkonného výboru také ředitele firmy Zdeňka Chmelíka z Liberce.
Kysela: Jsem připraven iniciovat uzavření ztrátového areálu
30. 11. 2017 Dnes mají liberečtí zastupitelé na stole smluvní dokumentaci, jejímž schválením se sportovní areál Ještěd pronajme a propachtuje na 25 let TMR, firmě slovenského podnikatele Igora Rattaje. Zároveň se jim až před jednáním na stůl dostane návrh, aby se o tomtéž v lednu konalo referendum. Iniciátorem referenda je zastupitel Změny podpořen solitérem od Starostů.
Starostové odmítají Korytářovo vyhrožování kriminálem
22. 11. 2017 AKTUALIZOVÁNO, PŘIDÁN ODKAZ NA DOPIS: Členové libereckého zastupitelstva byli obeslání dopisem členů představenstva Teplárny Liberec, a.s., v němž se ostře distancovali a vymezili vůči dopisu ze dne 2. 11. 2017, který jim za město poslal statutární náměstek Korytář. Starostové pro Liberecký kraj (SLK) jsou nuceni se od dopisu náměstka Korytáře, distancovat, neboť vyhrožuje jeho adresátům trestním stíháním, velkými finančními postihy a soudními...
Martin Půta se vrátil do čela SLK, Pieter je řadovým členem
10. 11. 2017 V Bílém Kostele nad Nisou se uskutečnil sněm SLK, na jehož programu bylo vyhodnocení výsledků letošních voleb do Poslanecké sněmovny. V rámci celé České Republiky (celkově 5,18% hlasů) byl nejlepší výsledek STANu právě v Libereckém kraji – 12,82% hlasů.
T. Batthyány: Manažerské řízení a selský rozum bez politikaření v projektu Ještěd
8. 11. 2017 Kolik ještě potřebujeme argumentů, abychom provozování našeho rodinného stříbra, tedy Ski areálu Ještěd, přenechali zkušenějším a povolanějším než je městská společnost řízená představenstvem pod vedením Zuzany Kocumové? Ptá se liberecký primátor Tibor Batthyány (exANO) ve svém blogu z 6. listopadu zveřejněném na www.liberec.cz. A pokračuje: Uběhlo opravdu hodně času, kdy se SAJ sám snažil spravovat majetek města. Ztráta areálu za posledních...
Okresní výbor ČSSD vyzval k vyvození odpovědnosti za volby
7. 11. 2017 Na pravidelném jednání Okresního výkonného výboru ČSSD Liberec, které se konalo 6.11.2017, proběhlo hodnocení výsledků voleb do PS PČR. Okresní sociální demokraté se věnovali i situaci po volbách. OVV ČSSD Liberec přijal k tomuto usnesení, v němž vyzývá stávající vedení ČSSD k jednoznačnému vyvození osobní odpovědnosti za špatný volební výsledek.
Piráti v kraji vedli efektivní dobrovolnickou kampaň
25. 10. 2017 Ve Sněmovně bude liberecké Piráty zastupovat Tomáš Martínek, který získal o pět preferenčních hlasů víc než volební lídr Ondřej Kolek a ze třetího místa kandidátky tak nečekaně získal pozici poslance. Jednatřicetiletý ekonom Martínek je v současnosti zastupitelem České Lípy. Profesně působí jako lektor a systémový integrátor na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze, kde získal i inženýrský titul.
Jan Farský věří, že starostové získají přes sedm procent
20. 10. 2017 Lídr Starostů a nezávislých (STAN) Jan Farský vhodil už v pátek svůj hlasovací lístek do volební urny v Kulturním centru Golf v Semilech. K volbám šel s manželkou a dvěma malými dětmi. Syn snaživě asistoval i při vhazování lístku do urny. Farský věří, že starostové ve volbách uspějí a získají nejméně sedm procent hlasů. I kdyby neuspěli, nebude to podle něj znamenat konec hnutí. Starostové jsou hnutí daleko silnější než hnutí jedněch voleb,...
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Nevim proc to protahovali kdyz bylo po prvnich trech vystoupenich jasno....
Je tam pár překlepů, tímto se omlouvám všem čtenářům a příště...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
prosinec
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).