reklama
Názory politiků
Předseda ČSSD kvůli vládě objíždí regiony, začal v Liberci
15. 5. 2018 Předseda ČSSD Jan Hamáček o pondělí objíždí regiony, aby je seznamoval s výsledky jednání o vstupu do menšinové vlády s hnutím ANO. Včera byl s prvním místopředsedou ČSSD Jiřím Zimolou na jednání krajského výboru v Liberci. Novinářům po jednání řekl, že nepřijel...
Předvolební výrony populismu nejen na schůzi zastupitelů
10. 5. 2018 Komunální volby se blíží a tak se už zase předháníme v tom, jak zaujmout naše potenciální voliče. Občas je ale zarážející, jak mají někteří kolegové tu páteř až neuvěřitelně gumovou. Jan Korytář už zase dělá besedy na téma, co by se mělo ve městě zlepšit. Nevadí, že je dělal i před čtyřmi lety. Už tehdy mu lidé ledaccos řekli, ale neZměnil nic, neudělal nic a tak jediný posun za ty čtyři roky je ten, že tentokrát ty besedy dělá za...
Lídr ANO chce na radnici vrátit komunikaci a spolupráci
30. 4. 2018 Lídr ANO pro komunální volby v Liberci Jiří Němeček chce na radnici krajského města vrátit komunikaci a spolupráci. Fungování magistrátu paralyzují v posledních letech osobní neshody. Největší problém vidí v neschopnosti představitelů Liberce spolupracovat a hledat řešení prospěšná pro město hlavně v dopravě, pořádku ve městě nebo třeba ve vytváření podmínek pro podnikání. Novinářům to řekl Němeček, který v Liberci bez dotací s partou...
František Gábor (TOP 09): V Liberci jako v béčkovém filmu
29. 4. 2018 Černé kukly běhají po městě, zatýká se, odvolává se z rady, píše se trestní oznámení… To není scénka z béčkového filmu. To je realita posledních několika dní u nás v Liberci. Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu totiž zasahovali hned na několika místech.
Jiří Vosecký (SLK): Ze Senátu zní pivní naděje pro cyklisty
28. 4. 2018 Po téměř dvouleté pauze v Senátu znovu ožil návrh, aby cyklisté nebyli pokutováni za jízdu pod mírným vlivem alkoholu. Předložil jej tým 12 senátorů z různých klubů v čele se senátorem Jiřím Voseckým (SLK). Ten byl ostatně i zpravodajem tehdejšího návrhu exsenátora Zdeňka Škromacha.
Nic nepochopil, žene město do maléru, míní Jiří Šolc (SLK)
26. 4. 2018 O tom že Jan Korytář na funkci rozpočtového náměstka „prostě nemá“ jsem přesvědčen od samého počátku jeho radničního angažmá. Ještě tak možná na toho dotačního, ale nikoliv střídmého, šetřivého, prozíravého a opatrného strážce městské kasy. Poslední dny jsou ukázkové příklady jeho dvou protichůdných postojů. Je mužem minimálně dvou tváří.
ODS zveřejnila kandidátku, vsadila většinou na nová jména
25. 4. 2018 AKTUALIZOVÁNO: Na pondělním společném volebním sněmu místního sdružení ODS Liberec a ODS Vratislavice nad Nisou byla schválena kandidátní listina pro komunální volby 2018 v Liberci. Vznikla kompletní kandidátní listina, přinášíme prvních deset jmen a základní informace o kandidátech na předních místech.
S. Mackovík (KSČM) ke
17. 4. 2018 Se vzrůstajícím znepokojením sleduji již několik let kroky Libereckého kraje a zejména hejtmana Půty, který nepokrytě upřednostňuje jednoho z dopravců a tím destabilizuje dopravní obslužnost v kraji. V poslední době však dovedl situaci nejen daleko za hranu zákona o zadávání veřejných zakázek, ale bohužel pravděpodobně i za hranu trestního zákona.
Darovací smlouva na akcie dopravní firmy je sice podepsaná, ale zatím není platná
17. 4. 2018 AKTUALIZOVÁNO: Klub komunistických krajských zastupitelů svolal tiskovou konferenci, na níž chce veřejnost prostřednictvím médií informovat o údajně nestandardních krocích vedení kraje týkajících se dopravní obslužnosti. „V rámci tiskové konference budete seznámeni s velmi alarmující situací, která v oblasti dopravní obslužnosti v Libereckém kraji nastala a jako člen krajského zastupitelstva považuji za svoji politickou i občanskou povinnost na ni...
Aktuální diskuze
Pan Kysela, při vší úctě, a to nemíním jízlivě ani ironicky,...
Hlavně, že se nešťourá do koncesní smlouvy na arenu, že
Nahnuty co a kam? Tenhle náměstek a ještě Langr něco udělali. To se o...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
červenec
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).