reklama
Policie a hasiči
Čtyřletá dívka spadla ze sedačky lanové dráhy z výšky 11 metrů
23. 2. 2018 Ve čtvrtek 22. února dopoledne mezi 10:45 a 11:00 hodin nasedla do sedaček lanové dráhy v lyžařském areálu Horní Domky v Rokytnici matka se dvěma syny ve věku 6 a 11 roků a také se čtyřletou dcerkou. Tato malá dívenka však v době rozjezdu dráhy na sedačku pořádně...
Psovod vypátral zraněného sebevraha včas
23. 2. 2018 Ve čtvrtek odpoledne přesně ve 14:07 hodin vyhlásilo operační středisko Krajského ředitelství policie Libereckého kraje na základě přijaté informace pátrání po 51letému muži z Liberecka, který před svými nejbližšími avizoval, že má v úmyslu vzít si život a svým osobním vozidlem odjel na neznámé místo. Policisté po něm intenzivně pátrali v předpokládaných lokalitách a měli štěstí.
Policisté odhalili mladého sprejera ve velmi krátké době
22. 2. 2018 Mladí lidé si mnohdy neuvědomují, že se legráckami, které se jim samým zdají být hloupost, vystavují v zápětí trestnímu stíhání. Někteří si to i uvědomují, ale myslí si, že se na ně nepřijde. Mnohdy ale netuší, kolik očí je sleduje. Mladíka, který posprejoval v polovině prosince loňského roku panelový dům v Ruprechticích, policisté odhalili velmi záhy.
V centru Liberce hasiči ráno kvůli požáru domu evakuovali 16 lidí
22. 2. 2018 AKTUALIZOVÁNO. OBSAHUJE FOTOGALERII: Velmi rušnou noc a ráno měly složky Integrovaného záchranného systému, ale i obyvatelé dvou bytových domů na Českolipsku a v centru Liberce, které se ocitly v plamenech. Jako první byl na tísňovou linku nahlášen požár domu v Mimoni, a to krátce po půl třetí v noci. Jako první přijela k požáru domu, z něhož šlehaly plameny ze střechy, policejní hlídka z Mimoně a Jablonného v Podještědí a evakuovala z objektu čtyři...
Při požáru domu v centru Liberce byli zraněni tři muži
21. 2. 2018 Plameny šlehající ze střechy bytového domu v Liberci (křižovatka ulic Klostermanova a Lázeňská) byly ohlášeny dnes v časných ranních hodinách na linku 112 (ve 02:18 hodin). Operační důstojník na místo vyslal jednotky druhého stupně požárního poplachu. K události se sjelo sedm jednotek hasičů se sedmi cisternami a dvěma kusy výškové techniky.
Zloději v kuklách přijeli loupit tatrou, hrozí jim osm let vězení
21. 2. 2018 Počátkem ledna se v dopoledních hodinách v době, kdy byl majitel v zaměstnání, vloupali do rodinného domu na Českolipsku dva muži ve věku 26 a 35 let. Do objektu vnikli po vyražení skleněné výplně hlavních vchodových dveří. Zde prohledali každou skříň a každý úložný prostor než se jim podařilo objevit příruční pokladničku, ve které nalezli přibližně 650 tisíc korun v hotovosti. Kromě toho se snažili získat další peníze z trezoru na číselný...
Žena pod vliven drog vyhrožovala, že shodí děti z balkónu
20. 2. 2018 Zásah policistů, hasičů, zdravotníků a městských strážníků si vyžádalo chování mladé ženy, která stála na balkóně ve druhém patře panelového domu a vyhrožovala shozením dvou malých dětí, pokud se na místo nedostaví její rodina s přítelem.
Trojgaráž v Rochlicích zachvátily dnes dopoledne plameny
19. 2. 2018 Dnes krátce před půl devátou hodinou ranní byl na linku 150 ohlášen požár trojgaráže, ve které se nacházely osobní automobily. Hasiči byli operačním střediskem vysláni do ulice Doubská v Liberci - Rochlicích. Na místo události se okamžitě sjely 2 jednotky hasičů - profesionálové z Liberce, pomáhali dobrovolní hasiči z Liberce - Vratislavic nad Nisou.
Opilý mladík napadl přítelkyni i muže, který se jí zastal
19. 2. 2018 Včera policisté z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou ve zkráceném přípravném řízení sdělili 22letému mladíkovi podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví a pokusu k trestnému ublížení na zdraví, kterých se dopustil krátce před půlnocí předchozího dne. Tehdy totiž na jedné diskotéce v centru Jablonce nad Nisou fyzicky napadl svoji o tři roky starší přítelkyni.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
únor
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).