reklama
Policie a hasiči
Hasiči zase vytáhli motorové pily a likvidují následky silného větru
14. 12. 2017 AKTUALIZOVÁNO. OBSAHUJE FOTOGALERII: Pořádný zápřah s motorovými pilami zažívají hasiči v Libereckém kraji. Kvůli silnému větru spadly na řadu komunikací stromy a za relativně krátký časový úsek (během jedné hodiny) museli hasiči do terénu hned patnáctkrát. Technická...
Řidič za jízdy usnul, vyjel ze silnice a přetočil se přes střechu
13. 12. 2017 V sobotu 9. prosince se krátce před polednem stala na silnici první třídy číslo deset v katastru Železného Brodu dopravní nehoda. Řidič s vozidlem Peugeot jel ve směru od Turnova do Železného Brodu, kde se nevěnoval řízení, při řízení usnul, vyjel vlevo mimo komunikaci na zídku proti sesuvu půdy, přetočil se přes střechu a skončil na kolech opět na silnici.
Okrskářem roku 2017 se stal policista z Turnova
12. 12. 2017 V pondělí 11. prosince 2017 se konalo v prostorách Kavárny Pošta Krajského ředitelství policie Libereckého kraje slavnostní vyhlášení vítěze již čtvrtého ročníku projektu "Okrskář roku". Soutěž uspořádal Odbor služby pořádkové policie Libereckého kraje a i v tomto ročníku nad ní převzal záštitu hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Kromě Jižní Moravy tento projekt nikde jinde v České republice není.
Hasiče zaměstnávaly o víkendu především dopravní nehody
11. 12. 2017 O uplynulém víkendu museli hasiči v Libereckém kraji zasahovat celkem u devatenácti dopravních nehod, při kterých jedna osoba přišla o život a dalších deset jich bylo zraněno. V neděli necelou hodinu po půlnoci byli povoláni profesionálové ze stanice Turnov na pomoc do obce Kobyly, kde došlo k dopravní nehodě osobního automobilu. Vůz narazil ve velké rychlosti do stromu a řidič zůstal ve vozidle zaklíněn. Hasiči ihned po příjezdu započali s neodkladnou...
Během sobotní noci vyhasl na Liberecku mladý lidský život
10. 12. 2017 Dnes krátce před jednou hodinou ranní přijal operační důstojník na tísňovou linku 158 ze Zdravotnické záchranné služby oznámení do havárii vozidla u obce Havlovice na Liberecku. Řidič vozidla Audi A3 jel ve směru od Českého Dubu a před obcí Havlovice po projetí přímého dlouhého úseku, v místě levotočivé zatáčky vybočil ze zatím nezjištěných příčin ze směru své jízdy a vyjel vpravo mimo vozovku. Následoval střet do stromu.
Nákladní souprava srazila v Mimoni chodce, vstoupil jí do cesty
9. 12. 2017 V pátek kolem půl druhé hodiny odpoledne jsme na tísňovou linku 158 přijali oznámení o dopravní nehodě v Mimoni na Českolipsku. V ulici Mírová došlo ke střetu nákladní soupravy s chodcem. Nákladní vozidlo jelo ve směru od centra města pravděpodobně na Doksy a do jízdní dráhy se mu ze zatím dosud nezjištěných příčin dostal chodec.
Pádem hrozící obruč hasiči z komína odstranili po laně
8. 12. 2017 Včera byla operačním střediskem hasičů vyslána dvě lezecká družstva ze stanic Liberec a Jablonec nad Nisou do obce Bulovka. Podle prvotních informací se na továrním komínu bývalé cihelny nacházela ve výšce asi 35 m uvolněná kovová obruč o hmotnosti přibližně 50 kg a hrozil její pád do výrobních prostorů firmy.
V nádražní olejárně bezdomovec ubil muže cihlou, vraždil podruhé
7. 12. 2017 AKTUALIZOVÁNO: Toto není scénář k chystanému seriálu "Policie Česká Lípa", toto je realita: Policie obvinila dvaadvacetiletého muže ze Semilska z dvojnásobné vraždy, obě se staly v rozmezí 14 dnů České Lípě. Muž tam žil v bezdomovecké komunitě od svých přibližně 15 let. Původně policie mladého muže podezírala, že usmrtil jiného bezdomovce ve věku 52 let. Při vyšetřování ale dospěla k závěru, že zabil i devětatřicetiletou ženu bez domova. Motiv...
Policie prošetřuje vraždu v Č. Lípě, podezřelý je ve vazbě
6. 12. 2017 Kriminalisté prošetřují od minulého týdne vraždu staršího bezdomovce v České Lípě. Podezřelý je stíhaný vazebně, řekla ČTK mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová. Dvaadvacetiletému muži za vraždu hrozí až 18 let vězení. Další podrobnosti k případu zatím nechce policie sdělit s odkazem na středeční tiskovou konferenci.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
prosinec
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).