reklama
Policie a hasiči
Pozor, za neomluvené hodiny potomka hrozí až pět let v base
18. 8. 2018 Policejní komisař ve zkráceném přípravném řízení sdělil 32leté ženě podezření ze spáchání trestného činu ohrožování mravní výchovy dítěte, kterého se dopustila tím, že řádně nekontrolovala ani jinak nezabezpečila školní docházku svého dosud nezletilého syna...
Kurýrka převážela léky s obsahem efedrinu určené k výrobě drog
17. 8. 2018 Přes 5200 kusů tablet léku s obsahem efedrinu k výrobě pervitinu převážela 25letá žena z Královéhradeckého kraje z Polské republiky. Liberečtí kriminalisté s ní nyní zahájili trestní stíhání pro zločin "nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy". Mladá žena převážela z Polské republiky do Čech léky s obsahem efedrinu určené k výrobě drog. V pondělí 13. srpna 2018 krátce před desátou hodinou večer...
Pro pár tisíc korun si vzal ženu, kterou nikdy předtím neviděl
16. 8. 2018 Před třemi lety se 37letý muž z Liberecka sešel se svým známým 36letým cizincem. Ten 37letého muže oslovil, zda by mu nechtěl s něčím pomoct s tím, že si vydělá nějaké peníze. Liberečan si vyslechl, o co by šlo. Měl si vzít ženu z ciziny, které by tím pomohl v České republice získat pobyt. Za uzavření účelového sňatku mu původně sliboval cizinec částku 15 tisíc korun s tím, že to bude obnášet asi dvě návštěvy na úřadech v Čechách, a to za...
Plameny zasáhly podkroví a střechu třípodlažního zámečku
16. 8. 2018 Jednotky druhého stupně požárního poplachu zasahovaly ve středu odpoledne u požáru renesančního zámečku v Dolní Řasnici. Objekt je neobydlený a chátrá, kdysi sloužil jako internát střední zemědělské školy. Informaci o požáru obdrželi hasiči na tísňové lince 112 ve 14:27 hodin.
Hasiči museli znovu na Ještěd, v místě požáru se objevil dým
16. 8. 2018 Liberečtí hasiči ve středu museli znovu vyjet na vrchol Ještědu. V místech, kde v pondělí hořela tráva a lesní porost, objevil dnes dopoledne revírník při kontrole dým. Ložisko ale objevil včas, oheň se nerozhořel. Nahoru tak vyjely jen dvě jednotky hasičů, aby místo znovu prolily a celou oblast zkontrolovaly, řekla ČTK mluvčí hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Pavlína Bílková.
Srážka  automobilu a motocyklu má tragické následky
16. 8. 2018 AKTUALIZOVÁNO: V Liberci ve středu po srážce s osobním autem zemřel 34letý motocyklista. Nehoda se stala ráno nedaleko Armádního centra Dukla v Liberecké čtvrti Horní Růžodol. Řidič motocyklu přes bezprostřední péči lékařů svým zraněním po převozu do Krajské nemocnice Liberec podlehl, uvedl na policejním webu krajský policejní mluvčí Vojtěch Robovský.
Vybodovaný řidič zavinil v Tanvaldě dopravní nehodu
15. 8. 2018 Řidič, který vloni dosáhl dvanácti bodů a přišel o řidičské oprávnění, zavinil včera v Tanvaldě dopravní nehodu. Navíc jel s vozidlem, které nemělo platnou technickou kontrolu. Včera dopoledne se stala dopravní nehoda v Tanvaldě v ulici Pod Špičákem. Po místní komunikaci jel ve směru do centra města řidič s vozidlem Ford Focus, kde při projíždění zatáčky nepřizpůsobil rychlost jejímu profilu a následně narazil do protijedoucího vozu Hyundai i10.
Těžce zraněného chodce (75) nechal bez pomoci 40letý muž
15. 8. 2018 V pondělí 6. srpna odpoledne v katastru obce Trávník srazilo motorové vozidlo 75letého chodce, který stál na okraji vozovky. Řidič na místě nehody ani nezastavil a pokračoval v jízdě dál, aniž by se o osud zraněného jakkoliv zajímal. Muži poskytli pomoc jiní motoristé a zdravotnická záchranná služba ho transportovala letecky do liberecké nemocnice.
Hasiči ze tří sousedních států zasahovali na Kristýně u Hrádku
14. 8. 2018 V pondělí, 13. 8. 2018, před půl jednou odpoledne, byl na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje ohlášen požár travního porostu v rekreačním areálu Kristýna v Hrádku nad Nisou. Kvůli poměrně silnému větru se požár rychle šířil po suché trávě směrem k lesu.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
srpen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).