reklama
Genus plus
Dnes je: Úterý 27. červen 2017
Svátek má: Den památky obětí komunistického režimu, Ladislav
Policie a hasiči
Stopař v cyklodresu zmlátil do krve řidiče, který mu zastavil
27. 6. 2017 V pátek kolem 17.10 zastavil za obcí Zahrádky 41letý řidič osobního vozidla značky Škoda Octavia jedoucí na Českou Lípu neznámému stopařovi. Normálně cizí lidi nevozí, ale udělal vyjímku, protože mu přibližně 30letý muž v cyklistickém dresu připadal jako slušný...
Kradené BMW zastavili policisté po osmdesáti minutách honičky
26. 6. 2017 V pondělí, krátce po půl třetí ráno, byla oznámena na linku 158 krádež osobního vozidla BMW v Liberci. Oznámení o události obdržely všechny dostupné hlídky. Do 80 minut se policistům, ve spolupráci s organizovanou koordinací pronásledování operačním důstojníkem, podařilo zadržet pachatele i s kradeným vozem. Muž, kterým je 30letý polský státní příslušník, je v současné době v policejní cele a vozidlo zajištěné.
V gangu „hluchoněmých“ podvodníků je i žena
26. 6. 2017 Strážníci městské policie v České Lípě zadrželi další členku skupiny cizinců, kteří po celé České republice vybírají od důvěřivých občanů příspěvky na hluchoněmé. A protože by každý okamžitě poznal, že přijeli z ciziny, vydávají se sami za takto postižené. Nemluví, jen ukážou desky s textem, kde mají také vyplněno, kolik od koho vybrali. Zjevně jsou i tyto údaje falešné, jen mají podnítit další solidaritu.
Tragický víkend se dvěma mrtvými a dvěma popálenými
26. 6. 2017 Poslední předprázdninový víkend byl nejen na silnicích Libereckého kraje kritický. V sobotu na Českolipku zemřel za řidítky svého stroje motocyklista, o pár hodin později nepřežil pád z elektrokola na Jablonecku cyklista. V neděli u hodkovického letiště spadlo historické letadlo. O všech událostech jsme aktuálně informovali, zde jsou aktualizace:
U Hodkovic spadl historický Piper J-4 vyrobený v roce 1944
25. 6. 2017 Dnes ve 14:00 hodin přijalo operační středisko hasičů informaci o nehodě a požáru sportovního letounu (Piper) v Hodkovicích nad Mohelkou. Na místo byly vyslány 4 jednotky hasičů. Jako první na místo dorazili hodkovičtí dobrovolní hasiči, kteří ihned začali s hasebními pracemi.
V Jenišovicích cyklista spadl z elektrokola, na místě zemřel
25. 6. 2017 Policisté vyšetřují pád 57letého cyklisty na silnici v Jenišovicích. V sobotu 24. června kolem 23. hodiny přijalo operační středisko Krajského ředitelství policie Libereckého kraje od zdravotnické záchranné služby informaci o tom, že jejich sanita vyjíždí do Jenišovic do ulice U Rokle 40, kde se na silnici nachází cyklista bez známek života.
Řidič náklaďáku vjel do zákazu, šofér osobáku do protisměru
25. 6. 2017 V půl třetí odpoledne se na místní komunikaci v katastru města Rychnov u Jablonce nad Nisou stala dopravní nehoda. Řidič s vozidlem Honda Civic jel ve směru od Rychnova na Kokonín, kde ve stoupání při průjezdu pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost vozidla místním rozhledovým poměrům, povaze a stavu silnice. Následně tak ve smyku přejel částečně do protisměru, kde čelně narazil do levého předního rohu protijedoucího nákladního vozidla Daf.
Při srážce s náklaďákem zemřel na Českolipsku motocyklista
25. 6. 2017 Při srážce s nákladním autem zemřel v sobotu dopoledne nedaleko Provodína na Českolipsku sedmapadesátiletý motocyklista. Na místě svým zraněním podlehl, záchranáři už mu nemohli pomoci, řekla ČTK krajská policejní mluvčí Ivana Baláková. Nehoda se podle Balákové stala na silnici třetí třídy nedaleko části Srní u České Lípy. Na operační středisko byla ohlášena v 11:30.
Podvodníci po telefonu mámí ze seniorů jejich celoživotní úspory
23. 6. 2017 Podvodníci, kteří kontaktují seniory jenom proto, aby je připravili o jejich všechny peníze, o sobě dali v tomto týdnu opět vědět. Zatím neznámý pachatel oslovil po telefonu tři starší občany z Českolipska a žádal je o peníze. Jen díky jejich opatrnosti nakonec nic nedostal, ale to neznamená, že by se lidé před podvodníky neměli mít na pozoru.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
červen
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).