reklama
Policie a hasiči
Recidivista jel Libercem ve špičce namol, ženu rozhodil pavouk
22. 6. 2018 Ač již v minulosti byl odsouzen za úmyslný přečin ohrožení pod vlivem návykové látky, kdy mu byl Okresním soudem uložen trest zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel, neuposlechl 29letý muž z Liberce verdiktu soudu a za volant usedl znovu. A znovu...
V souvislosti s počasím už vyjeli hasiči k téměř 50 událostem
22. 6. 2018 Od 14 hodin vyjížděli hasiči v Libereckém kraji v souvislosti s počasím téměř 50 událostem. Kvůli silnému nárazovému větru popadaly na několika místech kraje stromy a zatarasily komunikace. Nejvíce událostí bylo zaznamenáno v okolí Hrádku nad Nisou na Semilsku a Českolipsku.
Policie pátrá na kamionu, který ohrozil motorkáře a zmizel
21. 6. 2018 V neděli kolem 15.45 projížděl od Cvikova na Českou Lípu po silnici I/9 kamion, jehož řidič při vjíždění na kruhový objezd u prodejny Lidl v Novém Boru, nedal přednost po okruhu jedoucímu motocyklistovi na stroji Triumph Sprint ST. Motorkáře tím donutil k náhlé změně směru a prudkému brždění, při kterém upadl na silnici. Naštěstí se tato nehoda obešla bez zranění, nicméně škoda na motocyklu se bude pohybovat řádově v desítkách tisíc korun.
Alkohol úřadoval za řidítky i za volantem. Cyklista měl 2,16
21. 6. 2018 Včera v noci krátce po dvaadvacáté hodině se stala dopravní nehoda v Turnově v ulici Palackého. Šestačtyřicetiletý cyklista jel ve směru do ulice Nádražní. V úseku, kde je komunikace ve výstavbě, najel předním kolem do sníženého víka kanalizace ve středu vozovky a havaroval. Provedenou dechovou zkouškou policisté v dechu cyklisty naměřili hodnotu alkoholu 2,16 promile.
Záchranné složky v Železném Brodě předvedly co umí
20. 6. 2018 Včera se v areálu a okolí městské tržnice v Železném Brodě uskutečnil Den Integrovaného záchranného systému. Během celého dne měli návštěvníci možnost shlédnout prezentaci a ukázky činnosti jednotlivých složek IZS a dalších organizací, se kterými úzce spolupracuje.
Nepovolené technoparty se maskují pod soukromé oslavy
18. 6. 2018 Od sobotních ranních hodin probíhala v prostoru mezi silnicí I/35 a silnicí I/65 u obce Rádlo na Jablonecku údajná oslava narozenin s hlasitou produkcí techno hudby, které se zúčastnilo zhruba 26 lidí. Hlasitá produkce rušila obyvatele okolních obcí. Policisté přijali oznámení o nelegální party v prostoru Rádelského mlýna po deváté hodině ranní, kdy operační důstojník vyslal na místo několik policejních hlídek.
Společensky znavenou okradl mladík, jiná upadla na hlavu
18. 6. 2018 Devětapadesátiletá cyklistka projížděla v sobotu kolem 22. hodiny Lázeňskou ulicí v Hejnicích ve směru od Lázní Libverda do centra města. Ve tmě pak vjela ve vysoké rychlosti do výtluku a spadla z kola na zem. Přitom si způsobila tržnou ránu na hlavě, se kterou ji sanita zdravotnické záchranné služby převezla do liberecké nemocnice na tamní traumacentrum. Znovu se tedy potvrzuje to, že by cyklistickou přilbu měli nosit i dospělí cyklisté, i když jim to...
U sebevražedného pokusu asistovala i zásahová jednotka
18. 6. 2018 O pořádný rozruch se v pátek večer postaral starší muž v jedné obci na Českolipsku. Nechyběla ani zásahová jednotka. "V pátek krátce před devátou hodinou večer jsme na tísňovou linku přijali ze Zdravotnické záchranné služby oznámení, že v jedné obci na Českolipsku vyhrožuje starší muž sebevraždou ve svém rodinném domě, kde se zabarikádoval v jednom z pokojů. V pokoji byl sám. Policisté také obdrželi informaci, že muž je legálním držitelem...
Děti z některých ZŠ v Lib. kraji budou mít delší prázdniny
17. 6. 2018 Miliony korun zaplatí větší města v Libereckém kraji za modernizace a opravy základních škol, které se budou dělat přes léto. V některých školách budou mít děti kvůli stavebním pracím delší prázdniny, vyplývá z ankety ČTK. V pátek 22. června skončí školní rok pro děti ze základní školy ve Vratislavicích nad Nisou. Důvodem je, že městský obvod Liberce nechává za 25 milionů korun s pomocí evropské dotace přistavovat jedno patro školní...
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
červen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).