reklama
Policie a hasiči
Neznámý pachatel vykradl kadeřnictví v Sovově ulici
17. 10. 2018 Policisté z obvodního oddělení Liberec - Centrum pátrají po neznámém pachateli, který o uplynulém víkendu, tj. ze soboty 13. října na neděli 14. října 2018 navštívil v zavírací době kadeřnictví v ulici Sovova, v Liberci v městské části Ruprechtice. Pachatel vnikl do...
Zdrogovaný řidič ujížděl policistům v kradené audině
16. 10. 2018 Od posledního pronásledování řidiče, který přes Českolipsko převážel v Německu odcizené vozidlo, utekl jen jeden týden a policisté už proti stejné trestné činnosti zasahovali včera znovu. Luxusní vozidlo tovární značky Audi SQ5 s podezřelým řidičem zaregistroval kriminalista v Mimoni v pondělí po osmé hodině ranní a okamžitě uvedl do pohotovosti několik hlídek na území obvodního oddělení v Jablonném v Podještědí, kam drahý vůz směřoval.
Mladý muž leží v nemocnici, útočníkovi hrozí až 10 let
16. 10. 2018 30. září 2018 zahájil komisař z Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou trestní stíhání devatenáctiletého mladíka jako obviněného ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví, kterého se dopustil po druhé hodině v noci 28. září. Před budovou Sokolovny v Koberovech, kde v té době probíhala diskotéka, fyzicky napadl o tři roky staršího muže.
U Raspenavy na Liberecku hasiči lokalizovali požár lesa
15. 10. 2018 AKTUALIZOVÁNO. OBSAHUJE FOTOGALERII: V souvislosti se silným větrem a podzimem téměř beze srážek zasahují hasiči Libereckého kraje v posledních dnech u požárů travních a lesních porostů. Přes víkend mají za sebou 17 takových událostí. Lidé jsou často při manipulaci s otevřeným plamenem neopatrní nebo se jim pálení vymyká kontrole.
Českodubští policisté zadrželi zloděje dřeva přímo při činu
15. 10. 2018 Domácí topeniště zřejmě zelo prázdnotou, stěny obydlí začaly pravděpodobně prochládat, trávu před domem pokryl lokální mrazík jinovatkou a v kůlně z minulého roku nezbyla už asi ani tříska. Vyšplhat rtuti teploměru na přijatelnou mez se rozhodl dopomoci 20letý muž. A tak se v úterý 21. září, krátce před patnáctou hodinou, vydal na Českodubsko, přeměnit cizí kulány ležící na okraji lesa na topivo.
Na Tř. 1. Máje srazila dnes ráno dodávka malého chlapce
15. 10. 2018 Dnes ráno, krátce po půl deváté hodině, přijal operační důstoujník na tísňové lince 158 oznámení ze Zdravotnické záchranné služby o dopravní nehodě v Liberci na Tř. 1. Máje. Na místě nehody se měla střetnout dodávka s dítětem. K dopravní nehodě vyjížděli okamžitě policisté ze Skupiny dopravních nehod.
K požáru domu ve Sloupu zamířila i výšková technika
14. 10. 2018 V neděli v odpoledních hodinách byl na tísňovou linku 112 ohlášen požár bytového domu v obci Sloup v Čechách na Českolipsku. Operační důstojník na místo povolal 8 jednotek s deseti cisternovými automobilovými stříkačkami. Nechyběla ani výšková technika, kterou hasiči plně využívali.
Peníze za pronájem odešly, klíče ale stále doručeny nebyly
14. 10. 2018 Policisté vyšetřují podvodné jednání s pronájmem bytových prostor prostřednictvím internetu. Interakce lidí se přesunula z osobní roviny na tu virtuální, neosobní. Kyberprostor a tedy i samotný internet se pro většinu z nás stal velmi pohodlnou formou jak pro získávání, tak samozřejmě i pro předávání informací, které jsou pro nás stěžejní. A tak se i internetové nabídky nájmů, pronájmů, koupí a prodejů nemovitostí, staly dnes již nedílnou...
Na Frýdlantsku po nárazu do stromu zemřel řidič auta
13. 10. 2018 Po nárazu do stromu zemřel v pátek dopoledne na Liberecku třiatřicetiletý řidič BMW. Nehoda se stala na silnici 13 u Dětřichova ve Frýdlantském výběžku. ČTK to řekl krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev. Třiatřicetiletý řidič BMW jel ve směru od Frýdlantu na Liberec, havaroval kolem 10:30. "Na rovném úseku silnice u odbočky na obec Dětřichov ze zatím nezjištěných příčin vyjel vpravo mimo vozovku, kde čelně narazil do stromu," uvedla...
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
říjen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).