reklama
Policie a hasiči
Krajská soutěž ve vyprošťování se letos uskutečnila v Jilemnici
13. 9. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: V úterý 11. 9. se na Tyršově náměstí v Jilemnici konal již 17. ročník Krajské soutěže HZS Libereckého kraje ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel - Memoriál nprap. Jiřího Kocourka.
Požár domu v Libštátě způsobil škodu za 600 tisíc korun
13. 9. 2018 Ve čtvrtek 13. září 2018 zasahovalo pět jednotek hasičů u požáru roubeného rodinného domku na Semilsku v obci Libštát. Informaci o požáru přebírali operátoři tísňové linky 112 hodinu po půlnoci. Jak oznamovatel uváděl, byla reálná možnost, že uvnitř objektu, ze kterého stoupal hustý dým, se stále nacházejí lidé. Operační důstojník vyslal na místo pět jednotek hasičů s osmi cisternami a výškovou techniku.
Anonym oznámil bombu na ubytovně, evakuovali 120 osob
12. 9. 2018 V pondělí 11. září 2018 pár minut po desáté hodině večer oznámil ženský hlas na tísňovou linku 112, že na Hanychovské ubytovně v Liberci se nachází bomba. Poté žena zavěsila. Oznamovatelka neurčila blíže o jakou ubytovnu se jedná. Policisté okamžitě natypovaly tři ubytovny v daném teritoriu a operační důstojník neprodleně na místo vyslal policejní hlídky. Na místě zasahovaly téměř dvě desítky policistů včetně kriminalistického technika a...
Motocyklista strhl v zatáčce řízení a vřítil se do příkopu
10. 9. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Minulý týden ve čtvrtek na silnici první třídy číslo deset mezi Loužnicí a Železným Brodem dvacet minut po sedmnácté hodině havaroval motocyklista. Řidič jel na svém motocyklu Suzuki SV650 ve směru do Železného Brodu, kde v táhlé nepřehledné zatáčce předjížděl dosud nezjištěné vozidlo, přičemž se zalekl protijedoucího vozu a strh řízení vpravo mimo vozovku.
Novodobí gladiátoři - cizinci - soupeřili o pozornost žen
6. 9. 2018 K potyčkám před barem Bonver přivolali svědci hlídku městské policie hned dvakrát za jednu noc. Vždy šlo o cizince a v obou případech incidentům přihlížely ženy ze stejného etnika. Až by se mohlo zdát, že nešlo o konflikt jako takový, ale spíš o gladiátorské hry. V prvním případě padla facka a oba aktéři i svědci se rozešli.
Borec na babetě vezl dvě děti, bez přileb, řidičáku i bez pojistky
6. 9. 2018 Včera dopoledne se stala dopravní nehoda v Bedřichově. Krátce po půl jedenácté jel po místní komunikaci řidič na motocyklu nepodléhajícímu registraci Jawa Babeta, na kterém navíc vezl dvě nezletilé děti ve věku 6 a 8 let. Jedno z dětí sedělo před řidičem a druhé v drátěném košíku za sedadlem.
Pád malého letadla mezi Jilemnicí a Horní Branou zalarmoval IZS
6. 9. 2018 Dnes dopoledne v 10:47 hodin byl na operační středisko Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje nahlášen pád malého letadla mezi Jilemnicí a Horní Branou. Informaci o události jsme obdrželi ze dvou zdrojů. Nebyl znám popis letadla ani přesná lokalizace pádu letadla. Krajské operační a informační středisko HZS LK urychleně kontaktovalo všechna okolní letiště a operační důstojníci zjišťovali jakými letadly letiště disponují a jaké stroje...
Nářadí neměl kvůli kutilství, kolo si také nevypůjčil
5. 9. 2018 Podezřelého muže v kapuce zahlédl svědek ve chvíli, kdy vjížděl do dvora ke garážím u hotelu Olympia. Cyklista vnikl do jedné z garáží, která nebyla zajištěná a stojí na konci řady, tudíž se jeví, že je mimo centrum pozornosti. Hlídka městské policie zastihla v garáži třiatřicetiletého muže z České Lípy, který uvedl, že se do tohoto přístřešku uchýlil poté, co ho vyhodila z bytu jeho přítelkyně.
Díky hasičům se požár v panelovém domě nerozšířil
5. 9. 2018 Sedm jednotek hasičů dnes odpoledne zasahuje u požáru elektroinstalace ve stoupačkách dvanáctipodlažního panelového domu v Tanvaldu (ulice Horská). Informaci o požáru dostali hasiči ve 12:33 hodin na tísňovou linku 112.
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
září
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).