Sport
Autogramiáda Petra Nedvěda II! V pondělí 26. února před utkáním s Jihlavou
23. 2. 2018 Před zápasem se Spartou se v Home Credit Areně uskutečnila autogramiáda hokejové legendy Petra Nedvěda. Přestože se "Méďa" fanouškům podepisoval hodinu a půl, na mnoho z jeho příznivců se nedostalo. Proto Bílí Tygři přichystali ještě jednu autogramiádu v pondělí 26. února.
Liberec zaútočí v extralize na domácí půdě na čtvrtou pozici
21. 2. 2018 Jedinečnou příležitost proniknout do elitní čtveřice mají před sebou stolní tenisté SKST Borová-Liberec. Jestli v dohrávaném 14. kole porazí Kotlářku Praha, mohou poskočit na výhodnější pozici pro play off. Utkání začíná v pátek 23.2.2018 od 18:00 v pavlovické herně.
Fotbalisty Liberce posílili mladíci ze Sparty Wiesner a Köstl
21. 2. 2018 Fotbalisty Liberce definitivně posílili záložník Tomáš Wiesner a obránce Daniel Köstl, kteří se Slovanem už absolvovali celou zimní přípravu. Oba mladí hráči budou na severu Čech hostovat z pražské Sparty až do konce příští sezony. Kluby o tom informovaly na svých webech.
Blinkova reprezentační premiéra: nervózní začátek, výhry na závěr
20. 2. 2018 Michal Blinka má za sebou první turnaj v reprezentačním dresu. V Hodoníně se účastnil prestižního Czech Open, kde sehrál turnaj jednotlivců, čtyřher i družstev. Jeho celková bilance činí 2 výhry a 4 porážky ve dvouhrách a jedna vítězná a prohraná čtyřhra.
Češi postupují s bývalými Tygry na olympiádě do čtvrtfinále
19. 2. 2018 V neděli dopoledne uzavřeli čeští reprezentanti své vystoupení v základní skupině olympijského hokejového turnaje. Díky vítězství nad Švýcarskem si zajistili první místo a s ním přímý postup do čtvrtfinále.
Slovanu nevyšel úvod a konec zápasu na Spartě, prohrál 2:0
19. 2. 2018 Slovan prohrál s pražskou Spartou 2:0. Jednalo se o první soutěžní zápas po zimní pauze. Tým z Letné opět mohutně posiloval. Slovan ovšem v tomto přestupním období nezůstal pozadu a také přivedl zajímavé hráče. Bohužel na první jarní body to nestačilo.
Smutná usilovala o třetí triumf na Jiz. padesátce v kariéře marně
18. 2. 2018 FOTOGALERIE UVNITŘ: Další ročník legendární Jizerské padesátky skončil. Česká běžkyně na lyžích Kateřina Smutná loňský triumf na Jizerské padesátce neobhájila. Stejně jako v předchozích dvou závodech seriálu Ski Classics skončila druhá za Brittou Johanssonovou Norgrenovou, uvedla ČTK.
Extraligový tým s D. Lakatošem skončil na All Stars Cupu druhý
18. 2. 2018 V sobotu proběhla premiéra unikátního mezinárodního turnaje All Star Cupu. Výběr české extraligy zde i s Tygrem Dominikem Lakatošem změřil síly s celky slovenské Tipsport ligy, rakouské EBEL a německé DEL. Ve speciálním klání se utkaly výběry jednotlivých soutěží v zápasech na dvakrát 15 minut, v nichž týmy hrály se třemi bruslaři a brankářem.
Chramosta z penalty rozhodl o výhře Jablonce nad Teplicemi
18. 2. 2018 FOTOGALERIE UVNITŘ: Fotbalisté Jablonce porazili v úvodním jarním kole první ligy Teplice 2:1. Hosty poslal v šesté minutě do vedení při návratu do nejvyšší soutěže po zranění Jakub Hora, ale v 36. minutě srovnal Černohorec Vladimir Jovovič a tři minuty před koncem rozhodl z penalty Jan Chramosta, zimní posila domácích. Vítěznou obnovenou soutěžní premiéru na lavičce Jablonce zažil trenér Petr Rada, který v minulosti vedl i Teplice. Domácí o bod...