Sport
Slovan zaskočil pražskou Slavii a z Edenu si dovezl tři body
23. 10. 2017 V 11. kole HET ligy zamířil Slovan na půdu favorizované Slavie. Ta se chtěla přiblížit lídrům tabulky, Plzni, nicméně ani liberecký tým rozhodně nemířil do hlavního města bez ambic. Cíl byl jasný, přerušit sérii sešívaných bez porážky. A to se nakonec také povedlo.
Tygři ztratili dvoubrankové vedení. Ze Zlína si odváží 1 bod
22. 10. 2017 Svěřenci trenéra Filipa Pešána měli skvěle rozehrané utkání se Zlínem, nad kterým až do osmapadesáté minuty vedli od dva góly. Berani ovšem v povedeném závěru vyrovnali a obrat poté dokončili v nastaveném čase. Tygři si tak z Moravy vezou bod za prohru v prodloužení.
Šural ukončil střelecké trápení svým třetím ligovým hattrickem
22. 10. 2017 Ofenzivní záložník Josef Šural si oddychl, že v dnešním duelu 11. ligového kola konečně zlomil své střelecké trápení a čekání na první gól v této sezoně. Sedmadvacetiletý člen širšího kádru reprezentace se proti Jablonci trefil hned třikrát a svým třetím hattrickem v nejvyšší soutěži zařídil fotbalistům Sparty výhru 3:0.
Sérii venkovních zápasů zakončí Bílí Tygři ve Zlíně
21. 10. 2017 V neděli odpoledne zakončí liberečtí hokejisté náročný trip po arénách soupeřů. Po prohře v Hradci a výhře na ledě Litvínova se svěřenci Filipa Pešána představí na jihu Moravy, kde poměří síly s místními Berany.
První venkovní výhra! Tygři vezou z Litvínova po úspěšných nájezdech dva body
20. 10. 2017 V 15. kole se náš tým konečně dočkal. Poprvé v probíhající sezoně si přivezl vítězství z hostujícího ledu. V Litvínově sice Tygři dvakrát tahali za kratší konec, v power-play však srovnali a v nájezdech dokonali obrat.
Tygři vyráží na led Litvínova. Oplatí Vervě porážku z 2. kola?
20. 10. 2017 Svěřence trenéra Filipa Pešána čeká v pátek další utkání na soupeřově půdě. Tentokrát se tygří smečka představí v Litvínově, který si v posledních dvou kolech poradil s Kometou a Plzní. Hráče z města pod Ještědem tak nečeká vůbec jednoduchý soupeř!
Bílí Tygři přivítají v úterý 31. října Frölundu, ceny se nemění
19. 10. 2017 V osmifinále hokejové Ligy mistrů čeká Bílé Tygry švédská Frölunda, tedy dvojnásobný vítěz CHL. Nenechte si ujít domácí duel, který Tygři s Frölundou sehrají 31. října od 17 hodin. Vstupenky jdou do prodeje v úterý 17. října v 13 hodin za jednotnou cenu 100 Kč.
Lukáš Derner: Jak bodovat venku? Musíme si začít věřit!
18. 10. 2017 Ani naposedmé se Bílým Tygrům nepodařilo přivézt body z venkovního ledu. "Pořád si to omíláme, ale už to zkrátka musíme zlomit," burcuje zkušený bek Lukáš Derner. Příležitost k tomu bude náš tým mít už v pátek v Litvínově.
Tygři na Hradec nestačili, na východě Čech vsítili jednu branku
17. 10. 2017 AKTUALIZOVÁNO: Druhou čtvrtinu základní části zahájilo naše mužstvo na ledě Hradce Králové. I přes obrovskou snahu se Tygrům podařilo na tříbrankový náskok Mountfieldu zareagovat pouze jednou a z východních Čech se vrací z porážkou.