Sport
Už máte všechny dárky? Ne? Pak vzhůru do fanshopu!
13. 12. 2018 Blíží se nejkrásnější svátky v roce a s nimi také tradiční shon související se sháněním dárků. Tomu se ale můžete snadno vyhnout! Vybavte se v našem e-shopu z pohodlí svého domova! Pokud si zboží objednáte nejpozději 16. prosince, garantujeme vám doručení ještě...
Gryf veze z MČR v Jindřichově Hradci sedm medailí
13. 12. 2018 Dva tituly vicemistrů a pět bronzových medailí vybojoval karatistický oddíl Gryf Liberec na letošním Mistrovství ČR, které se o víkendu uskutečnilo v Jindřichově Hradci. Z Gryfu se na MČR nominovalo celkem 23 závodníků a ti změřili síly s dalšími 626 karatisty z 86 českých oddílů.
EL zakončí Jablonec na hřišti lídra skupiny Dynama Kyjev
12. 12. 2018 Náš tým se ve čtvrtek rozloučí se svou premiérovou účastí v základní skupině Evropské ligy. Stane se tak na hřišti vítěze naší skupiny – ukrajinského Dynama Kyjev. Základní skupiny Evropské ligy končí šestými vzájemnými zápasy, po kterých bude definitivně jisto o postupujících do jarní části druhé nejvýznamnější evropské soutěže.
Radan Lenc doplněn na českou soupisku pro Channel One Cup
12. 12. 2018 V původní nominaci byl sice náhradníkem, přesto nakonec útočník Radan Lenc zamíří s českou hokejovou reprezentací na turnaj Channel One Cup. Chybět tak nebude ani na druhém letošním podniku Euro Hockey Tour.
Opava využila přesilovku a v lize poprvé vyhrála v Liberci
11. 12. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Fotbalisté Opavy překvapivě vyhráli v dohrávce 18. kola první ligy v Liberci 2:1. Nováčka poslal na severu Čech do vedení v šesté minutě Jakub Janetzký, hned za devět minut sice srovnal Roman Potočný, ale v 80. minutě byl vyloučen domácí Petr Ševčík a přesilovku za čtyři minuty využil Dominik Simerský.
Kubista je po operaci nosu a Jablonci už na podzim nepomůže
11. 12. 2018 Jablonecký záložník Vojtěch Kubista postoupil operaci nosu a v závěru podzimu už svému týmu nepomůže. Pětadvacetiletý fotbalista bude Severočechům chybět ve čtvrtečním utkání Evropské ligy na hřišti Dynama Kyjev a příští pondělí v domácím ligovém zápase proti Slavii.
Nevím, zda můj gól rozhodl utkání, ale dodal nám klid, říká Birner
10. 12. 2018 Poslední zápas před pauzou proti pražskému soupeři a před plnou Home Credit Arenou dopadl pro Severočechy výborně. Zvítězili 4:1 a Spartu udrželi na uzdě celé utkání. Do vedení o dva góly poslal svůj tým Michal Birner za pomoci zkušeného Marka Kvapila, jenž byl autorem úvodního gólu.
Liberec vyzve v extralize tým legend stolního tenisu
10. 12. 2018 Předvánoční pingpongová nadílka čeká na fanoušky stolního tenisu v Liberci. V pátek 14. prosince od 18 hodin nastoupí domácí SKST Liberec proti snad nejatraktivnějšímu sokovi v extralize KT Praha. Ikony českého pinčesu se to bude v hale jen hemžit. Liberecké mladíky Kalužného se Seibertem povede kapitán Radek Košťál, několikanásobný mistr ČR.
Liberec porazil Spartu 4:1, doma vyhrál poosmé za sebou
10. 12. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Hokejisté Liberce porazili ve 26. kole extraligy Spartu 4:1 a oplatili jí tak porážku z prvního vzájemného duelu v sezóně. Právě Pražané jsou posledním týmem, který dokázal pod Ještědem vyhrát. Od té doby si Bílí Tygři zapsali osm domácích výher v řadě a v tabulce jsou i nadále na druhém místě. Naopak Sparta po dvou venkovních výhrách prohrála a klesla na šestou pozici.