reklama
Sport
Tomáš Slavík už popáté ovládl závod ve fourcrossu v Jablonci
15. 7. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Prestižní závod světové fourcrossové série JBC 4X Revelations založil Tomáš Slavík v Jablonci před čtyřmi lety. Před domácím publikem v sobotu opět triumfoval a vyhrál už popáté. Jablonec není letos poslední zastávkou seriálu, jak tomu bylo v...
Účastníci příměstského tábora se setkali s Bílými Tygry
14. 7. 2018 Jako již tradičně probíhá v areálu Sport Parku Liberec oblíbený příměstský tábor Hravé prázdniny. Děti si během něj vyzkouší různé sporty a aktivity pod vedením profesionálního týmu lektorů a trenérů. Na závěr 1. turnusu se navíc účastníci dočkali speciálního překvapení.
Zpět do práce! Bílí Tygři v pondělí opět vyjedou na led
13. 7. 2018 Úvod prázdnin znamenal pro Bílé Tygry poslední dvoutýdenní dovolenou. V pondělí 16. července tým trenéra Filipa Pešána znovu vyjede na led a odstartuje druhou fázi přípravy. Bílí Tygři se nejprve sejdou v kabině k mítinku s realizačním týmem.
Slavík bude v Jablonci bojovat o šestou výhru v řadě
13. 7. 2018 Bojem o skalp domácí hvězdy Tomáše Slavíka bude sobotní závod Světové série v cyklistickém fourcrossu v Jablonci nad Nisou. Na severu Čech se JBC 4X Revelations pojede pošesté a jeden z nejlepších závodníků světa v pěti předchozích případech pokaždé zvítězil.
Bílí Tygři jsou v letošním žebříčku evropských klubů na 48. místě
12. 7. 2018 Jako každý rok zveřejnil server passionhockey.com neoficiální žebříček nejúspěšnějších evropských klubů za sezonu 2017/18. Bílí Tygři se v letošním pořadí umístili na 48. příčce. Tento každoroční žebříček je vytvářen na základě výsledků jednotlivých týmů v dané sezoně.
Fotbalový Liberec se po rozpadu Československa zařadil mezi elitu
11. 7. 2018 Zatímco v éře Československa působil fotbalový klub Slovan Liberec v nižších soutěžích, po rozpadu federace mezi elitou nikdy nechyběl a dokonce se třikrát radoval z titulu. Výraznou stopu zanechal i v evropských pohárech, řada libereckých hráčů v čele s Ladislavem Maierem, Jiřím Štajnerem, Tomášem Zápotočným či Theodorem Gebre Selassiem se prosadila v reprezentaci i v zahraničí. Od založení Slovanu uplyne 12. července 60 let.
Výchova hráčů pro zámoří? Tygři patří mezi současnou českou špičku!
10. 7. 2018 Po dlouhá léta byl český hokej v zámoří reprezentován především kladenskými či litvínovskými odchovanci. V současnosti se ale tento trend mění. A právě Bílí Tygři patří ve výchově hokejistů mezi špičku.
Už aby tu byly zápasy, těší se mladý gólman Roman Will
8. 7. 2018 Bílé Tygry čeká v prvních dvou týdnech prázdnin dovolená. Podle Romana Willa však toto období v dnešní době už neznamená žádné povalování na pláži nebo na gauči. "Po suché přípravě už nemůžete vše jenom tak vypustit a dva týdny nic nedělat. Potom by to celé bylo k ničemu," vysvětluje mladý gólman.
Pešek je druhou letní posilou Liberce z Českých Budějovic
8. 7. 2018 Fotbalisté Liberce získali z druholigových Českých Budějovic už druhou letní posilu. Po útočníkovi Elvisi Mashikemu Sukisovi zamířil z Dynama na sever Čech také záložník Jakub Pešek. Oba kluby jsou na přestupu dohodnuty a zbývá už jen doladit administrativní detaily.
Aktuální diskuze
Borec nakonec. Kouknul jsem na vysledky, samy kometaci a chomutov.
Velka gratulace. Je to borec. Snad zade sestavi uspesny tym. skoda ze Lasak...
Kometě jde o 12. titul v historii, aby dohnala Duklu Liberec. Takže to bude...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
červenec
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).